Łożysko kulowe 238/500CAMAK/C3W20
Główne wymiary dla 238/500CAMAK/C3W20
| Przeznaczenie | Wymiar | Uwaga |
|---|---|---|
| d | 500,00 mm | średnica wału |
| D | 620,00 mm | Średnica zewnętrzna |
| B | 90,00 mm | szerokość |
| d2 | 543,00 mm | Średnica ramienia pierścienia wewnętrznego |
| D1 | 587,00 mm | Średnica toczenia pierścienia zewnętrznego |
| da min. | 513,00 mm | średnica powierzchni styku wału |
| ra max. | 2,50 mm | promień zaokrąglenia |