Skrzyżowane łożysko rolkowe SX0118/500-VSP
Główne wymiary dla SX0118/500-VSP
| Przeznaczenie | Wymiar | Uwaga |
|---|---|---|
| di | 500,00 mm | wewnętrzna średnica, tolerancja: +0,008 mm / -0,032 mm |
| Da | 620,00 mm | Średnica zewnętrzna, tolerancja: +0 mm / -0,044 mm |
| H | 56,00 mm | , tolerancja: + / 56 mm |
| h | 56,00 mm | , tolerancja: + / -0,05 mm |
| da | 558,80 mm | Średnica zewnętrzna |
| Di | 561,20 mm | wewnętrzna średnica |
| rs min | 3,00 mm | |
| S | 25,00 mm | Średnica otworu smarowego |
| DM | 560,00 mm |
Dane dotyczące wydajności dla SX0118/500-VSP
|---|---|---|
| Ca | 560 kN | nośność dynamiczna, osiowa |
| C0a | 2.538 kN | nośność statyczna, osiowa |
| Cr | 355 kN | nośność dynamiczna, promieniowa |
| C0r | 1.244 kN | nośność statyczna, promieniowa |
| 0,040 mm | ||
| 0,010 mm | ||