Krysset rullelager SX0118/500-VSP
Hoveddimensjoner for SX0118/500-VSP
| Betegnelse | Dimensjon | Bemerke |
|---|---|---|
| di | 500,00 mm | indre diameter, toleranse: +0,008 mm / -0,032 mm |
| Da | 620,00 mm | ytre diameter, toleranse: +0 mm / -0,044 mm |
| H | 56,00 mm | , toleranse: + / 56 mm |
| h | 56,00 mm | , toleranse: + / -0,05 mm |
| da | 558,80 mm | ytre diameter |
| Di | 561,20 mm | indre diameter |
| rs min | 3,00 mm | |
| S | 25,00 mm | diameter smørehull |
| DM | 560,00 mm |
Ytelsesdata for SX0118/500-VSP
|---|---|---|
| Ca | 560 kN | dynamisk belastningsgrad, aksial |
| C0a | 2.538 kN | statisk belastning, aksial |
| Cr | 355 kN | dynamisk belastningsgrad, radiell |
| C0r | 1.244 kN | statisk belastning, radial |
| 0,040 mm | ||
| 0,010 mm | ||