Końcówka drążka hydraulicznego GIHNRK100-LO
Główne wymiary dla GIHNRK100-LO
| Przeznaczenie | Wymiar | Uwaga |
|---|---|---|
| d | 100,00 mm | średnica wału, tolerancja: 0,035 mm |
| D | 150,00 mm | średnica zewnętrzna, łożysko |
| B | 100,00 mm | tolerancja: -0,350 mm |
| dK | 130,00 mm | Średnica koła głowy |
| d1 | 113,00 mm | Zewnętrzna średnica kołnierza pierścienia wewnętrznego |
| d2 | 210,00 mm | Zewnętrzna średnica oka |
| d3 | M80x3-LH | Gwint wewnętrzny, gwint prawy |
| d4 | 110,00 mm | Ramię średnicy wału |
| d5 | 178,00 mm | Ramię średnicy wału |
| h1 | 210,00 mm | Długość trzonu, główka |
| C1 | 84,00 mm | Szerokość końcówki drążka |
| ɑ | 4,00 mm | Kąt pochylenia |
| l3 | 96,00 mm | Długość gwintu |
| l4 | 322,00 mm | całkowita długość |
| l7 | 98,00 mm | Odległość między otworem a początkiem gwintu wału |
Dane dotyczące wydajności dla GIHNRK100-LO
|---|---|---|
| Cr | 610.000 N | nośność dynamiczna, promieniowa |
| C0r | 840.000 N | nośność statyczna, promieniowa (Nośność głowicy) |
| CNmin | mm | minimalny luz promieniowy |
| CNmax | 0,17 mm | maksymalny luz promieniowy |