Końcówka drążka hydraulicznego GIHNRK200-LO
Główne wymiary dla GIHNRK200-LO
| Przeznaczenie | Wymiar | Uwaga |
|---|---|---|
| d | 200,00 mm | średnica wału, tolerancja: 0,046 mm |
| D | 290,00 mm | średnica zewnętrzna, łożysko |
| B | 200,00 mm | tolerancja: -0,460 mm |
| dK | 250,00 mm | Średnica koła głowy |
| d1 | 221,00 mm | Zewnętrzna średnica kołnierza pierścienia wewnętrznego |
| d2 | 418,00 mm | Zewnętrzna średnica oka |
| d3 | M160x4-LH | Gwint wewnętrzny, gwint prawy |
| d4 | 215,00 mm | Ramię średnicy wału |
| d5 | 320,00 mm | Ramię średnicy wału |
| h1 | 390,00 mm | Długość trzonu, główka |
| C1 | 162,00 mm | Szerokość końcówki drążka |
| ɑ | 4,00 mm | Kąt pochylenia |
| l3 | 161,00 mm | Długość gwintu |
| l4 | 620,00 mm | całkowita długość |
| l7 | 195,00 mm | Odległość między otworem a początkiem gwintu wału |
Dane dotyczące wydajności dla GIHNRK200-LO
|---|---|---|
| Cr | 2.120.000 N | nośność dynamiczna, promieniowa |
| C0r | 3.456.000 N | nośność statyczna, promieniowa (Nośność głowicy) |
| CNmin | mm | minimalny luz promieniowy |
| CNmax | 0,19 mm | maksymalny luz promieniowy |