Promieniowe sferyczne łożysko równinowe GE25-DO-2RS
Główne wymiary dla GE25-DO-2RS
| Przeznaczenie | Wymiar | Uwaga |
|---|---|---|
| d | 25,00 mm | średnica wału, tolerancja: 0 / -0,010 mm |
| D | 42,00 mm | Średnica zewnętrzna, tolerancja: 0 / -0,011 mm |
| B | 20,00 mm | szerokość, tolerancja: 0 / -0,120 mm |
| C | 16,00 mm | szerokość, tolerancja: 0 / -0,240 mm |
| dK | 35,50 mm | koło głowy o średnicy |
| α | 7 ° | maksymalny kąt pochylenia |
| r1s min. | 0,60 mm | min. odległość krawędzi |
| r2s min. | 0,60 mm | min. odległość krawędzi |
| da min. | 29,30 mm | wymiar połączenia |
| Da max. | 33,00 mm | wymiar połączenia |