Łożysko kulowe 238/750CAMA/C3W20
Główne wymiary dla 238/750CAMA/C3W20
| Przeznaczenie | Wymiar | Uwaga |
|---|---|---|
| d | 750,00 mm | średnica wału |
| D | 920,00 mm | Średnica zewnętrzna |
| B | 128,00 mm | szerokość |
| d2 | 807,00 mm | Średnica ramienia pierścienia wewnętrznego |
| D1 | 873,00 mm | Średnica toczenia pierścienia zewnętrznego |
| da min. | 768,00 mm | średnica powierzchni styku wału |
| ra max. | 4,00 mm | promień zaokrąglenia |