Łożysko kulowe 238/710CAMA/W20
Główne wymiary dla 238/710CAMA/W20
| Przeznaczenie | Wymiar | Uwaga |
|---|---|---|
| d | 710,00 mm | średnica wału |
| D | 870,00 mm | Średnica zewnętrzna |
| B | 118,00 mm | szerokość |
| d2 | 766,00 mm | Średnica ramienia pierścienia wewnętrznego |
| D1 | 826,00 mm | Średnica toczenia pierścienia zewnętrznego |
| da min. | 725,00 mm | średnica powierzchni styku wału |
| ra max. | 3,00 mm | promień zaokrąglenia |