Łożysko kulowe 238/630CAMAK/C3W20
Główne wymiary dla 238/630CAMAK/C3W20
| Przeznaczenie | Wymiar | Uwaga |
|---|---|---|
| d | 630,00 mm | średnica wału |
| D | 780,00 mm | Średnica zewnętrzna |
| B | 112,00 mm | szerokość |
| d2 | 681,00 mm | Średnica ramienia pierścienia wewnętrznego |
| D1 | 738,00 mm | Średnica toczenia pierścienia zewnętrznego |
| da min. | 645,00 mm | średnica powierzchni styku wału |
| ra max. | 3,00 mm | promień zaokrąglenia |