Aksial vinkelkontaktkulelager ZKLDF325 tosidig skuespill
Hoveddimensjoner for ZKLDF325
| Betegnelse | Dimensjon | Bemerke |
|---|---|---|
| d | 325,00 mm | Akseldiameter |
| D | 450,00 mm | ytre diameter |
| D1 | 415,00 mm | |
| D2 | 380,00 mm | |
| D3 | 413,00 mm | |
| H | 60,00 mm | |
| H1 | 40,00 mm | |
| HM | 380,00 mm | |
| J | 342,00 mm | |
| J1 | 430,00 mm | |
| d1 | 9,30 mm | Boringsdiameter på innerringen |
| d2 | 15,00 mm | Forsenket hodediameter |
| a | 8,20 mm | Boredybde forsenket |
| ni | 34 | Antall hull på innerringen |
| d3 | 9,30 mm | Boringsdiameter ytre ring |
| na | 33 | Antall hull på ytre ring |
| n * t | 36X10° | Deling med festeskruer eller gjenger for frigjøring |
| G | M12 | Avtrekk gjenget (3x) |
Ytelsesdata for ZKLDF325
|---|---|---|
| MA | 34,00 Nm | Tiltrekkingsmoment skruer |