Sporruller av piggtype KRVE19-PP-B
Hoveddimensjoner for KRVE19-PP-B
| Betegnelse | Dimensjon | Bemerke |
|---|---|---|
| D | 19,00 mm | ytre diameter, Sporrulle |
| d | 11,00 mm | diameter på rullestift / tapp |
| B | 32,00 mm | Bredde på kjevle |
| C | 11,00 mm | Bredde på ytterring |
| C1 | 0,60 mm | overhengende aksial skive |