Sporruller av piggtype KRVE26-PP-B
Hoveddimensjoner for KRVE26-PP-B
| Betegnelse | Dimensjon | Bemerke |
|---|---|---|
| D | 26,00 mm | ytre diameter, Sporrulle |
| d | 13,00 mm | diameter på rullestift / tapp |
| B | 36,00 mm | Bredde på kjevle |
| C | 12,00 mm | Bredde på ytterring |
| C1 | 0,60 mm | overhengende aksial skive |