Pojezdové kladky typu čep KRVE19-PP-B
Hlavní rozměry pro KRVE19-PP-B
| Označení | Dimenze | Poznámka |
|---|---|---|
| D | 19,00 mm | vnější průměr, Pásový válec |
| d | 11,00 mm | Nasaďte průměr válečkového čepu / čepu |
| B | 32,00 mm | Šířka válečku |
| C | 11,00 mm | Šířka vnějšího kroužku |
| C1 | 0,60 mm | Přesahová axiální podložka |