Looprollen van het noppentype KRVE19-PP-B
Hoofdafmetingen voor KRVE19-PP-B
| Aanduiding | Dimensie | Opmerking |
|---|---|---|
| D | 19,00 mm | buitenste diameter, Looprol |
| d | 11,00 mm | diameter van rolbout/bout |
| B | 32,00 mm | Breedte van rolpen |
| C | 11,00 mm | Breedte van de buitenring |
| C1 | 0,60 mm | overhangende axiale sluitring |