Sfærisk rullelager 24140CCK30/C3W33
Hoveddimensjoner for 24140CCK30/C3W33
| Betegnelse | Dimensjon | Bemerke |
|---|---|---|
| d | 200,00 mm | Akseldiameter |
| D | 340,00 mm | ytre diameter |
| B | 140,00 mm | bredde |
| d2 | 226,00 mm | |
| D1 | 284,00 mm | |
| b | 11,10 mm | |
| da min. | 214,00 mm | |
| ra max. | 2,50 mm |