Sfærisk rullelager 241/670ECAK30/W33
Hoveddimensjoner for 241/670ECAK30/W33
| Betegnelse | Dimensjon | Bemerke |
|---|---|---|
| d | 670,00 mm | Akseldiameter |
| D | 1.090,00 mm | ytre diameter |
| B | 412,00 mm | bredde |
| d2 | 782,00 mm | |
| D1 | 942,00 mm | |
| b | 22,30 mm | |
| da min. | 702,00 mm | |
| ra max. | 6,00 mm |