Sfærisk rullelager 241/710ECAK30/C3W33
Hoveddimensjoner for 241/710ECAK30/C3W33
| Betegnelse | Dimensjon | Bemerke |
|---|---|---|
| d | 710,00 mm | Akseldiameter |
| D | 1.150,00 mm | ytre diameter |
| B | 438,00 mm | bredde |
| d2 | 838,00 mm | |
| D1 | 982,00 mm | |
| b | 22,30 mm | |
| da min. | 750,00 mm | |
| ra max. | 8,00 mm |