Gekruist rollager SX0118/500-RL0
Hoofdafmetingen voor SX0118/500-RL0
| Aanduiding | Dimensie | Opmerking |
|---|---|---|
| di | 500,00 mm | binnenste diameter, tolerantie: +0,008 mm / -0,032 mm |
| Da | 620,00 mm | buitenste diameter, tolerantie: +0 mm / -0,044 mm |
| H | 56,00 mm | , tolerantie: + / 56 mm |
| h | 56,00 mm | , tolerantie: + / -0,05 mm |
| da | 558,80 mm | buitenste diameter |
| Di | 561,20 mm | binnenste diameter |
| rs min | 3,00 mm | |
| S | 25,00 mm | diameter smeergat |
| DM | 560,00 mm |
Prestatiegegevens voor SX0118/500-RL0
|---|---|---|
| Ca | 560 kN | dynamisch draaggetal, axiaal |
| C0a | 2.538 kN | statisch draagvermogen, axiaal |
| Cr | 355 kN | dynamisch draaggetal, radiaal |
| C0r | 1.244 kN | statisch draagvermogen, radiaal |
| 0,040 mm | ||
| 0,010 mm | ||