Juktype Track Roller met IR NATR15-PP
Hoofdafmetingen voor NATR15-PP
| Aanduiding | Dimensie | Opmerking |
|---|---|---|
| d | 15,00 mm | Schacht diameter |
| d2 | 27,60 mm | |
| D | 35,00 mm | buitenste diameter |
| B | 19,00 mm | breedte |
| C | 18,00 mm | |
| rmin. | 0,60 mm | min. rand afstand |