Juktype Track Roller met IR NATR30-PP
Hoofdafmetingen voor NATR30-PP
| Aanduiding | Dimensie | Opmerking |
|---|---|---|
| d | 30,00 mm | Schacht diameter |
| d2 | 51,00 mm | |
| D | 62,00 mm | buitenste diameter |
| B | 29,00 mm | breedte |
| C | 28,00 mm | |
| rmin. | 1,00 mm | min. rand afstand |