Täcktypsrulle med ok med IR NATR15-PP
Huvuddimensioner för NATR15-PP
| Beteckning | Dimensionera | Anmärkning |
|---|---|---|
| d | 15,00 mm | Axeldiameter |
| d2 | 27,60 mm | |
| D | 35,00 mm | yttre diameter |
| B | 19,00 mm | bredd |
| C | 18,00 mm | |
| rmin. | 0,60 mm | min. kantavstånd |