Ige típusú pálya görgő IR -vel NATR15-PP
Fő dimenziók NATR15-PP
| Kijelölés | Dimenzió | Megjegyzés |
|---|---|---|
| d | 15,00 mm | Tengely átmérője |
| d2 | 27,60 mm | |
| D | 35,00 mm | külső átmérő |
| B | 19,00 mm | szélesség |
| C | 18,00 mm | |
| rmin. | 0,60 mm | min. él távolság |