Looprollen van het noppentype KRVE16-PP-B
Hoofdafmetingen voor KRVE16-PP-B
| Aanduiding | Dimensie | Opmerking |
|---|---|---|
| D | 16,00 mm | buitenste diameter, Looprol |
| d | 9,00 mm | diameter van rolbout/bout |
| B | 28,00 mm | Breedte van rolpen |
| C | 11,00 mm | Breedte van de buitenring |
| C1 | 0,60 mm | overhangende axiale sluitring |