Bolvormig rollager 241/600ECA/W33
Hoofdafmetingen voor 241/600ECA/W33
| Aanduiding | Dimensie | Opmerking |
|---|---|---|
| d | 600,00 mm | Schacht diameter |
| D | 980,00 mm | buitenste diameter |
| B | 375,00 mm | breedte |
| d2 | 702,00 mm | |
| D1 | 845,00 mm | |
| b | 22,30 mm | |
| da min. | 632,00 mm | |
| ra max. | 6,00 mm |