Bolvormig rollager 241/500ECA/C3W33
Hoofdafmetingen voor 241/500ECA/C3W33
| Aanduiding | Dimensie | Opmerking |
|---|---|---|
| d | 500,00 mm | Schacht diameter |
| D | 830,00 mm | buitenste diameter |
| B | 325,00 mm | breedte |
| d2 | 589,00 mm | |
| D1 | 713,00 mm | |
| b | 22,30 mm | |
| da min. | 532,00 mm | |
| ra max. | 6,00 mm |