Bolvormig rollager 241/950ECAF/C3W33
Hoofdafmetingen voor 241/950ECAF/C3W33
| Aanduiding | Dimensie | Opmerking |
|---|---|---|
| d | 950,00 mm | Schacht diameter |
| D | 1.500,00 mm | buitenste diameter |
| B | 545,00 mm | breedte |
| d2 | 1.102,00 mm | |
| D1 | 1.305,00 mm | |
| b | 22,30 mm | |
| da min. | 998,00 mm | |
| ra max. | 10,00 mm |