Pojezdové kladky typu čep KRVE40-PP-B
Hlavní rozměry pro KRVE40-PP-B
| Označení | Dimenze | Poznámka |
|---|---|---|
| D | 40,00 mm | vnější průměr, Pásový válec |
| d | 22,00 mm | Nasaďte průměr válečkového čepu / čepu |
| B | 58,00 mm | Šířka válečku |
| C | 20,00 mm | Šířka vnějšího kroužku |
| C1 | 0,80 mm | Přesahová axiální podložka |