Hydraulický konec tyče GIHRK20-DO
Hlavní rozměry pro GIHRK20-DO
| Označení | Dimenze | Poznámka |
|---|---|---|
| d | 20,00 mm | Průměr hřídele, tolerance: -0,010 mm |
| D | 35,00 mm | vnější průměr, ložisko |
| B | 16,00 mm | tolerance: -0,120 mm |
| dK | 29,00 mm | Průměr kruhu hlavy |
| d1 | 24,10 mm | Vnější průměr límce vnitřního kroužku |
| d2 | 56,00 mm | Vnější průměr oka |
| d3 | M16x1,5 | Vnitřní závit, pravý závit |
| d4 | 25,00 mm | Rameno o průměru hřídele |
| d5 | 41,00 mm | Rameno o průměru hřídele |
| h1 | 50,00 mm | Délka hřídele, hlava |
| C1 | 19,00 mm | Šířka konce tyče |
| ɑ | 9,00 mm | Úhel náklonu |
| l3 | 17,00 mm | Délka závitu |
| l4 | 78,00 mm | Celková délka |
| l7 | 25,00 mm | Vzdálenost mezi vrtáním a začátkem závitového hřídele |
Údaje o výkonu pro GIHRK20-DO
|---|---|---|
| Cr | 30.000 N | dynamická únosnost, radiální |
| C0r | 81.100 N | statická únosnost, radiální (Nosnost hlavy) |
| CNmin | mm | minimální radiální vůle |
| CNmax | 0,08 mm | maximum radiální vůle |