Hydraulický konec tyče GIHRK30-DO
Hlavní rozměry pro GIHRK30-DO
| Označení | Dimenze | Poznámka |
|---|---|---|
| d | 30,00 mm | Průměr hřídele, tolerance: -0,010 mm |
| D | 47,00 mm | vnější průměr, ložisko |
| B | 22,00 mm | tolerance: -0,120 mm |
| dK | 40,70 mm | Průměr kruhu hlavy |
| d1 | 34,20 mm | Vnější průměr límce vnitřního kroužku |
| d2 | 64,00 mm | Vnější průměr oka |
| d3 | M22x1,5 | Vnitřní závit, pravý závit |
| d4 | 32,00 mm | Rameno o průměru hřídele |
| d5 | 46,00 mm | Rameno o průměru hřídele |
| h1 | 60,00 mm | Délka hřídele, hlava |
| C1 | 28,00 mm | Šířka konce tyče |
| ɑ | 6,00 mm | Úhel náklonu |
| l3 | 23,00 mm | Délka závitu |
| l4 | 92,00 mm | Celková délka |
| l7 | 30,00 mm | Vzdálenost mezi vrtáním a začátkem závitového hřídele |
Údaje o výkonu pro GIHRK30-DO
|---|---|---|
| Cr | 62.000 N | dynamická únosnost, radiální |
| C0r | 96.700 N | statická únosnost, radiální (Nosnost hlavy) |
| CNmin | mm | minimální radiální vůle |
| CNmax | 0,10 mm | maximum radiální vůle |