Hydraulický konec tyče GIHRK80-DO
Hlavní rozměry pro GIHRK80-DO
| Označení | Dimenze | Poznámka |
|---|---|---|
| d | 80,00 mm | Průměr hřídele, tolerance: -0,015 mm |
| D | 120,00 mm | vnější průměr, ložisko |
| B | 55,00 mm | tolerance: -0,150 mm |
| dK | 105,00 mm | Průměr kruhu hlavy |
| d1 | 89,40 mm | Vnější průměr límce vnitřního kroužku |
| d2 | 176,00 mm | Vnější průměr oka |
| d3 | M80x2 | Vnitřní závit, pravý závit |
| d4 | 102,00 mm | Rameno o průměru hřídele |
| d5 | 125,00 mm | Rameno o průměru hřídele |
| h1 | 170,00 mm | Délka hřídele, hlava |
| C1 | 60,00 mm | Šířka konce tyče |
| ɑ | 6,00 mm | Úhel náklonu |
| l3 | 81,00 mm | Délka závitu |
| l4 | 265,00 mm | Celková délka |
| l7 | 80,00 mm | Vzdálenost mezi vrtáním a začátkem závitového hřídele |
Údaje o výkonu pro GIHRK80-DO
|---|---|---|
| Cr | 400.000 N | dynamická únosnost, radiální |
| C0r | 550.000 N | statická únosnost, radiální (Nosnost hlavy) |
| CNmin | mm | minimální radiální vůle |
| CNmax | 0,14 mm | maximum radiální vůle |