Hydraulický konec tyče GIHRK60-DO
Hlavní rozměry pro GIHRK60-DO
| Označení | Dimenze | Poznámka |
|---|---|---|
| d | 60,00 mm | Průměr hřídele, tolerance: -0,015 mm |
| D | 90,00 mm | vnější průměr, ložisko |
| B | 44,00 mm | tolerance: -0,150 mm |
| dK | 80,00 mm | Průměr kruhu hlavy |
| d1 | 66,80 mm | Vnější průměr límce vnitřního kroužku |
| d2 | 130,00 mm | Vnější průměr oka |
| d3 | M58x1,5 | Vnitřní závit, pravý závit |
| d4 | 75,00 mm | Rameno o průměru hřídele |
| d5 | 90,00 mm | Rameno o průměru hřídele |
| h1 | 130,00 mm | Délka hřídele, hlava |
| C1 | 50,00 mm | Šířka konce tyče |
| ɑ | 6,00 mm | Úhel náklonu |
| l3 | 59,00 mm | Délka závitu |
| l4 | 200,00 mm | Celková délka |
| l7 | 65,00 mm | Vzdálenost mezi vrtáním a začátkem závitového hřídele |
Údaje o výkonu pro GIHRK60-DO
|---|---|---|
| Cr | 245.000 N | dynamická únosnost, radiální |
| C0r | 326.000 N | statická únosnost, radiální (Nosnost hlavy) |
| CNmin | mm | minimální radiální vůle |
| CNmax | 0,12 mm | maximum radiální vůle |