Осьовий кутовий контактний кульковий підшипник БСБ050100-Т (BSB050100-T)
| Призначення | Вимір | Зауваження |
|---|---|---|
| d | 50,00 mm | діаметр валу (терпимість: 0 / -0,006 mm) |
| D | 100,00 mm | зовнішній діаметр (терпимість: 0 / -0,008 mm) |
| B | 20,00 mm | ширина (терпимість: -0,12 mm) |
| rmin. | 1,50 mm | хв. крайова відстань |
| r1 min. | 1,50 mm | хв. крайова відстань |
| a | 75,00 mm | Відстань наконечника конуса тиску |
| Da | 85,50 mm | Діаметр контакту, плече корпусу (H12) |
| da | 64,50 mm | Завод діаметр корпусу плеча (h12) |
|---|---|---|
| Ca | 62.000 N | динамічне навантаження осьове |
| C0a | 172.000 N | Статична вантажопідйомність, осьова |
| Cua | 7.600 N | граничне навантаження втоми, осьове |
| nG Fett | 4.000 min-1 | Обмеження швидкості зі змащенням |
| nGϑ | 2.700 min-1 | Теплово допустима швидкість |
| 2 µm | Осьове биття (внутрішнє кільце) | |
| MR | 0,330 Nm | Момент тертя підшипника |