Сферичний ролик 232/600CA/B33 (232/600CA/W33)
| Призначення | Вимір | Зауваження |
|---|---|---|
| d | 600,00 mm | діаметр валу |
| D | 1.090,00 mm | зовнішній діаметр |
| B | 388,00 mm | ширина |
| d2 | 754,00 mm | |
| D1 | 929,00 mm | |
| b | 22,30 mm | |
| da min. | 640,00 mm | |
| ra max. | 8,00 mm |