Сферичний ролик 23272CA/C3B33 (23272CA/C3W33)
| Призначення | Вимір | Зауваження |
|---|---|---|
| d | 360,00 mm | діаметр валу |
| D | 650,00 mm | зовнішній діаметр |
| B | 232,00 mm | ширина |
| d2 | 447,00 mm | |
| D1 | 552,00 mm | |
| b | 22,30 mm | |
| da min. | 386,00 mm | |
| ra max. | 5,00 mm |