Główne wymiary dla NKX10-Z-TV
| Przeznaczenie | Wymiar | Uwaga |
|---|---|---|
| Fw | 10,00 mm | |
| D | 19,00 mm | Średnica zewnętrzna |
| D2 | 25,20 mm | maks. kołnierz o średnicy zewnętrznej |
| C | 23,00 mm | szerokość |
| C1 | 9,00 mm | Array część osiowa |
| C2 | 6,50 mm | Otwór do smarowania odległości |
| rmin. | 0,30 mm | min. odległość krawędzi |
| dw | 10,00 mm | wewnętrzna średnica myjka falista |