Radiaal sferisch vlaklager GE25-DO-2RS
Hoofdafmetingen voor GE25-DO-2RS
| Aanduiding | Dimensie | Opmerking |
|---|---|---|
| d | 25,00 mm | Schacht diameter, tolerantie: 0 / -0,010 mm |
| D | 42,00 mm | buitenste diameter, tolerantie: 0 / -0,011 mm |
| B | 20,00 mm | breedte, tolerantie: 0 / -0,120 mm |
| C | 16,00 mm | breedte, tolerantie: 0 / -0,240 mm |
| dK | 35,50 mm | |
| α | 7 ° | |
| r1s min. | 0,60 mm | min. rand afstand |
| r2s min. | 0,60 mm | min. rand afstand |
| da min. | 29,30 mm | verbindingsmaat |
| Da max. | 33,00 mm | verbindingsmaat |