Radiaal sferisch vlaklager GE17-DO-2RS
Hoofdafmetingen voor GE17-DO-2RS
| Aanduiding | Dimensie | Opmerking |
|---|---|---|
| d | 17,00 mm | Schacht diameter, tolerantie: 0 / -0,008 mm |
| D | 30,00 mm | buitenste diameter, tolerantie: 0 / -0,009 mm |
| B | 14,00 mm | breedte, tolerantie: 0 / -0,120 mm |
| C | 10,00 mm | breedte, tolerantie: 0 / -0,240 mm |
| dK | 25,00 mm | |
| α | 10 ° | |
| r1s min. | 0,30 mm | min. rand afstand |
| r2s min. | 0,30 mm | min. rand afstand |
| da min. | 20,70 mm | verbindingsmaat |
| Da max. | 24,00 mm | verbindingsmaat |