Radiaal sferisch vlaklager GE20-DO-2RS
Hoofdafmetingen voor GE20-DO-2RS
| Aanduiding | Dimensie | Opmerking |
|---|---|---|
| d | 20,00 mm | Schacht diameter, tolerantie: 0 / -0,010 mm |
| D | 35,00 mm | buitenste diameter, tolerantie: 0 / -0,011 mm |
| B | 16,00 mm | breedte, tolerantie: 0 / -0,120 mm |
| C | 12,00 mm | breedte, tolerantie: 0 / -0,240 mm |
| dK | 29,00 mm | |
| α | 9 ° | |
| r1s min. | 0,30 mm | min. rand afstand |
| r2s min. | 0,30 mm | min. rand afstand |
| da min. | 24,10 mm | verbindingsmaat |
| Da max. | 27,50 mm | verbindingsmaat |