Axiaal hoekig contact kogellager BSB045100-T
Hoofdafmetingen voor BSB045100-T
| Aanduiding | Dimensie | Opmerking |
|---|---|---|
| d | 45,00 mm | Schacht diameter (tolerantie: 0 / -0,006 mm) |
| D | 100,00 mm | buitenste diameter (tolerantie: 0 / -0,008 mm) |
| B | 20,00 mm | breedte (tolerantie: -0,12 mm) |
| rmin. | 1,50 mm | min. rand afstand |
| r1 min. | 1,50 mm | min. rand afstand |
| a | 75,00 mm | Afstand van de punt van de drukkegel |
| Da | 85,50 mm | Contactdiameter behuizingsschouder (H12) |
| da | 64,50 mm | Plantdiameter behuizingschouder (h12) |
Prestatiegegevens voor BSB045100-T
|---|---|---|
| Ca | 62.000 N | dynamisch draaggetal, axiaal |
| C0a | 172.000 N | statisch draagvermogen, axiaal |
| Cua | 7.600 N | vermoeiingsgrensbelasting, axiaal |
| nG Fett | 4.000 min-1 | Snelheid beperken met smeren |
| nGϑ | 2.700 min-1 | Thermisch toelaatbare snelheid |
| 2 µm | Axiale slingering (binnenring) | |
| MR | 0,300 Nm | Lagerwrijvingskoppel |