Bolvormig rollager 24140CAK30/W33
Hoofdafmetingen voor 24140CAK30/W33
| Aanduiding | Dimensie | Opmerking |
|---|---|---|
| d | 200,00 mm | Schacht diameter |
| D | 340,00 mm | buitenste diameter |
| B | 140,00 mm | breedte |
| d2 | 226,00 mm | |
| D1 | 284,00 mm | |
| b | 11,10 mm | |
| da min. | 214,00 mm | |
| ra max. | 2,50 mm |