Bolvormig rollager 241/750ECAK30/C3W33
Hoofdafmetingen voor 241/750ECAK30/C3W33
| Aanduiding | Dimensie | Opmerking |
|---|---|---|
| d | 750,00 mm | Schacht diameter |
| D | 1.220,00 mm | buitenste diameter |
| B | 475,00 mm | breedte |
| d2 | 875,00 mm | |
| D1 | 1.050,00 mm | |
| b | 22,30 mm | |
| da min. | 790,00 mm | |
| ra max. | 8,00 mm |