Keresztezett hengercsapágy SX0118/500-RR
Fő dimenziók SX0118/500-RR
| Kijelölés | Dimenzió | Megjegyzés |
|---|---|---|
| di | 500,00 mm | belső átmérő, megértés: +0,008 mm / -0,032 mm |
| Da | 620,00 mm | külső átmérő, megértés: +0 mm / -0,044 mm |
| H | 56,00 mm | , megértés: + / 56 mm |
| h | 56,00 mm | , megértés: + / -0,05 mm |
| da | 558,80 mm | külső átmérő |
| Di | 561,20 mm | belső átmérő |
| rs min | 3,00 mm | |
| S | 25,00 mm | átmérőjű kenőnyílás |
| DM | 560,00 mm |
Teljesítmény adatai SX0118/500-RR
|---|---|---|
| Ca | 560 kN | dinamikus terhelhetőség, axiális |
| C0a | 2.538 kN | statikus terhelhetőség, axiális |
| Cr | 355 kN | dinamikus terhelhetőség, radiális |
| C0r | 1.244 kN | statikus terhelhetőség, radiális |
| 0,040 mm | ||
| 0,010 mm | ||