Zkřížené válečkové ložisko SX0118/500-RR
Hlavní rozměry pro SX0118/500-RR
| Označení | Dimenze | Poznámka |
|---|---|---|
| di | 500,00 mm | vnitřní průměr, tolerance: +0,008 mm / -0,032 mm |
| Da | 620,00 mm | vnější průměr, tolerance: +0 mm / -0,044 mm |
| H | 56,00 mm | , tolerance: + / 56 mm |
| h | 56,00 mm | , tolerance: + / -0,05 mm |
| da | 558,80 mm | vnější průměr |
| Di | 561,20 mm | vnitřní průměr |
| rs min | 3,00 mm | |
| S | 25,00 mm | Průměr mazacího otvoru |
| DM | 560,00 mm |
Údaje o výkonu pro SX0118/500-RR
|---|---|---|
| Ca | 560 kN | dynamická únosnost, axiální |
| C0a | 2.538 kN | statická únosnost, axiální |
| Cr | 355 kN | dynamická únosnost, radiální |
| C0r | 1.244 kN | statická únosnost, radiální |
| 0,040 mm | ||
| 0,010 mm | ||