Sisärengas IR30X38X20-IS1
Tärkeimmät mitat IR30X38X20-IS1
| Nimeäminen | Ulottuvuus | Huomautus |
|---|---|---|
| d | 30,00 mm | Akselin halkaisija |
| B | 20,00 mm | leveys |
| F | 38,00 mm | Ulkohalkaisija |
| rmin | 0,60 mm | min. reunan etäisyys |
Suorituskykytiedot IR30X38X20-IS1
|---|---|---|
| tmax | 5,00 mm | Kilparadan halkaisija |