Sisärengas IR20X25X16-IS1
Tärkeimmät mitat IR20X25X16-IS1
| Nimeäminen | Ulottuvuus | Huomautus |
|---|---|---|
| d | 20,00 mm | Akselin halkaisija |
| B | 16,00 mm | leveys |
| F | 25,00 mm | Ulkohalkaisija |
| rmin | 0,30 mm | min. reunan etäisyys |