Studtype Track Roller KR30-PP-RR
Hoveddimensioner til KR30-PP-RR
| Betegnelse | Dimension | Bemærkning |
|---|---|---|
| D | 30,00 mm | ydre diameter, Sporrulle |
| d | 12,00 mm | diameter på rullebolt / tap |
| B | 40,00 mm | Bredde på rullestift |
| B1 | 25,00 mm | Tappens længde |
| C | 14,00 mm | Yderringens bredde |
| C1 | 0,60 mm | overhængende aksial skive |