Opěrný váleček s vnitřním kroužkem NATV40-PP-B
Hlavní rozměry pro NATV40-PP-B
| Označení | Dimenze | Poznámka |
|---|---|---|
| d | 40,00 mm | Průměr hřídele |
| d2 | 66,00 mm | Průměr dorazu přítlačné podložky |
| D | 80,00 mm | vnější průměr |
| B | 32,00 mm | šířka |
| C | 30,00 mm | šířka vnějšího kroužku |
| rmin. | 1,10 mm | min. vzdálenost od okraje |