Rolka nośna z pierścieniem wewnętrznym NATV40-PP-B
Główne wymiary dla NATV40-PP-B
| Przeznaczenie | Wymiar | Uwaga |
|---|---|---|
| d | 40,00 mm | średnica wału |
| d2 | 66,00 mm | Ogranicz średnicę podkładki oporowej |
| D | 80,00 mm | Średnica zewnętrzna |
| B | 32,00 mm | szerokość |
| C | 30,00 mm | szerokość pierścienia zewnętrznego |
| rmin. | 1,10 mm | min. odległość krawędzi |