Рулик треку типу ярмо з ІР НAТВ40-ПП-Б (NATV40-PP-B)
| Призначення | Вимір | Зауваження |
|---|---|---|
| d | 40,00 mm | діаметр валу |
| d2 | 66,00 mm | |
| D | 80,00 mm | зовнішній діаметр |
| B | 32,00 mm | ширина |
| C | 30,00 mm | |
| rmin. | 1,10 mm | хв. крайова відстань |