Opěrný váleček s vnitřním kroužkem NATV15-PP-B
Hlavní rozměry pro NATV15-PP-B
| Označení | Dimenze | Poznámka |
|---|---|---|
| d | 15,00 mm | Průměr hřídele |
| d2 | 27,60 mm | Průměr dorazu přítlačné podložky |
| D | 35,00 mm | vnější průměr |
| B | 19,00 mm | šířka |
| C | 18,00 mm | šířka vnějšího kroužku |
| rmin. | 0,60 mm | min. vzdálenost od okraje |